531 768 038

Gdańsk Wrzeszcz

Kameralny klub 24/7 w samym sercu dzielnicy Wrzeszcz, w apartamentowcu Quattro Towers przy ul. Partyzantów 8

Aktualna promocja 0zł!

Chcę skorzystać z:  

Imię i nazwisko:

E-mail (potwierdzenie rezerwacji terminu)

Telefon kontaktowy

All For Body Gdańsk Wrzeszcz to prestiżowa, kameralna siłownia, która oferuje ograniczoną liczbę karnetów, świetny sprzęt i doświadczony zespół trenerów, masażystów i dietetyków.

A wszystko to w doskonałej lokalizacji w gdańskiej dzielnicy Wrzeszcz!

Efekt naszych działań? Aż 94% naszych podopiecznych odnosi sukces! Zmieniamy nie tylko sylwetkę, ale także poprawiamy kondycję i dobre samopoczucie.

Nie lubisz decydować bez poznania? Nie ma problemu! W All For Body Twój pierwszy trening jest całkowicie bezpłatny – bez kontraktów i zobowiązań! Wypełnij formularz i daj nam znać – skontaktujemy się z Tobą, aby znaleźć najlepszy czas na Twoją sesję treningową.

MOŻESZ LICZYĆ NA NAS W:

  • utracie wagi
  • przygotowaniu do zawodów (bieganie, TRI, pływanie)
  • kształtowaniu estetycznej sylwetki
  • wzmocnieniu ciała po urazie/kontuzji
  • redukcji stresu poprzez aktywność
  • równowadze między pracą a zdrowiem
  • i wiele więcej!

Co mówią o nas klienci

Muszę przyznać, że po kilku różnych próbach w innych siłowniach i klubach, byłam raczej sceptyczna co do współpracy z All For Body. Jak się okazało – niepotrzebnie. Trener Arek, z którym trenuję już od przeszło 4 miesięcy – wykazał się świetnym zrozumieniem, dużym doświadczeniem i kreatywnością w ćwiczeniach. Początki nie były łatwe, bo jednak ciężko zmotywować się do aktywności, jeżeli nie robi się tego na codzień. Teraz po 4 miesiącach – nie wyobrażam sobie nie trenować przynajmniej 1-2x w tygodniu. Super samopoczucie, dużo śmiechu i to odreagowanie od pracy. Polecam trenera Arka w szczególności! Naprawdę warto spróbować!

Anna P. (33 lata), lokalizacja: Gdańsk Wrzeszcz (opinia Google)

______________________

Przede wszystkim podziękowania dla mojego super motywatora – Piotra, za kawał dobrej roboty, który włożył, żeby mnie zmotywować do ruszenia się z miejsca. Do tej pory udało się zrzucić 8 kg (wróciłam do wagi sprzed 15 lat!), ale to co cieszy najbardziej, to ten komfort, gdy dotykasz swojego ciała i widzisz, że jest bardziej „konkretne”, a mniej zwiodczałe. To taki mój mały „duży” sukces. Ogromne dzięki Piotrek!!

Agnieszka W. (38 lat), lokalizacja: Gdańsk Przymorze (referencja pisemna)

______________________

Od kilku lat w miarę cyklicznie chodziłem na siłownię. Trening personalny zawsze kojarzył mi się z usługą dla osób, które mają problem ze swoim ciałem, nie akceptują się. Z błędu wyprowadziła mnie trenerka Kasia. Pierwszy trening, który Kasia zaproponowała jako bezpłatną konsultację w klubie, zrobił na mnie ogromne wrażenie! Urozmaicone ćwiczenia, partie mięśni ciała, o których istnieniu nawet nie zdawałem sobie sprawy! 😉 Efekt? Z Kasią trenuję już od ponad roku, pierwsze zawody za mną, przygotowania do kolejnych skrupulatnie realizowane. Super opcja! Aż boję się pomyśleć o tym, gdzie teraz bym był, gdybym zaczął kilka lat wcześniej! 🙂

Paweł S. (46 lat), lokalizacja: Gdańsk Wrzeszcz (post na Facebooku)

Dlaczego trener personalny, to dobre rozwiązanie właśnie dla Ciebie?

Większość z nas nie wie, jak bezpiecznie ćwiczyć!

Dlaczego trener? – Aby osiągnąć wspaniałe rezultaty, a przy tym nie doprowadzić do kontuzji!

W zależności od tego, jaki jest twój cel, trener odpowiednio dobierze ćwiczenia, obciążenie i odpowiednie przyrządy. Pozwala to znacząco wzmocnić efekty treningu i uzyskać widoczne zmiany w krótkim czasie! Właściwa technika pozwala również uniknąć kontuzji – trener śledzi każdy twój ruch i koryguje błędy techniczne, aby sesja treningu była całkowicie bezpieczna!

Ludzki entuzjazm pojawia się szybko, ale niestety znika jeszcze szybciej. Wsparcie od naszego trenera pozwoli Ci zachować intensywność treningu i zwiększać motywację z czasem!

To Ty decydujesz o swoich celach! Chcesz skupić się na określonej części ciała? A może dążysz do świetnej sylwetki na lato? Pozwól nam być częścią twojego planu! Wierzymy, że każdy powinien mieć możliwość osiągnięcia wyznaczonych celów – a my z pewnością możemy w tym pomóc;)!

Trener to nie tylko specjalista, który pomaga na siłowni. Jest to także osoba, która udzieli ci wielu porad dietetycznych, aby zdrowy tryb życia stał się Twoją pasją! Gotowy na kolejny etap świadomości zdrowego stylu życia? 🙂

Certyfikowani trenerzy

Sprawdź naszą lokalizację

Partnerzy