531 768 038

All For Body Przymorze

Kameralna siłownia 24/7, którą z łatwością otworzysz przy pomocy smartfona! Oddalona zaledwie o 500m od korporacyjnego centrum w Oliwie!

Wypróbuj bezpłatnie!

Wypełnij formularz, a my zgłosimy się do Ciebie, żeby ustalić najlepszy termin!

Chcę skorzystać z usługi:  

Skąd dowiedziałeś się o All For Body?  

All For Body Przymorze to prestiżowa, kameralna siłownia oferująca limitowaną liczbę karnetów, świetne wyposażenie oraz doświadczony zespół trenerów personalnych, masażystów i dietetyków.

A to wszystko w świetnej lokalizacji w dzielnicy Przymorze w Gdańsku!

Efekt naszych działań? Aż 94% podopiecznych odnosi sukces! Nie tylko odmienia swoją sylwetkę, ale także poprawia kondycję i samopoczucie.

Chcesz wypróbować? Świetnie! Twój pierwszy trening personalny jest u nas zupełnie bezpłatny – bez umów i zobowiazań! Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia najlpszego terminu.

Co mówią o nas klienci?

Muszę przyznać, że po kilku różnych próbach w innych siłowniach i klubach, byłam raczej sceptyczna co do współpracy z All For Body. Jak się okazało – niepotrzebnie. Trener Arek, z którym trenuję już od przeszło 4 miesięcy – wykazał się świetnym zrozumieniem, dużym doświadczeniem i kreatywnością w ćwiczeniach. Początki nie były łatwe, bo jednak ciężko zmotywować się do aktywności, jeżeli nie robi się tego na codzień. Teraz po 4 miesiącach – nie wyobrażam sobie nie trenować przynajmniej 1-2x w tygodniu. Super samopoczucie, dużo śmiechu i to odreagowanie od pracy. Polecam trenera Arka w szczególności! Naprawdę warto spróbować!

Anna P. (33 lata), lokalizacja: Gdańsk Wrzeszcz (opinia Google)

______________________

Przede wszystkim podziękowania dla mojego super motywatora – Piotra, za kawał dobrej roboty, który włożył, żeby mnie zmotywować do ruszenia się z miejsca. Do tej pory udało się zrzucić 8 kg (wróciłam do wagi sprzed 15 lat!), ale to co cieszy najbardziej, to ten komfort, gdy dotykasz swojego ciała i widzisz, że jest bardziej „konkretne”, a mniej zwiodczałe. To taki mój mały „duży” sukces. Ogromne dzięki Piotrek!!

Agnieszka W. (38 lat), lokalizacja: Gdańsk Przymorze (referencja pisemna)

______________________

Od kilku lat w miarę cyklicznie chodziłem na siłownię. Trening personalny zawsze kojarzył mi się z usługą dla osób, które mają problem ze swoim ciałem, nie akceptują się. Z błędu wyprowadziła mnie trenerka Kasia. Pierwszy trening, który Kasia zaproponowała jako bezpłatną konsultację w klubie, zrobił na mnie ogromne wrażenie! Urozmaicone ćwiczenia, partie mięśni ciała, o których istnieniu nawet nie zdawałem sobie sprawy! 😉 Efekt? Z Kasią trenuję już od ponad roku, pierwsze zawody za mną, przygotowania do kolejnych skrupulatnie realizowane. Super opcja! Aż boję się pomyśleć o tym, gdzie teraz bym był, gdybym zaczął kilka lat wcześniej! 🙂

Paweł S. (46 lat), lokalizacja: Gdańsk Wrzeszcz (post na Facebooku)

Dlaczego trener?

Większość z nas nie wie, jak zacząć ćwiczyć!

Dlaczego trener? – Aby osiągnąć świetne efekty, a tym samym nie doprowadzić do kontuzji!

Zależnie od tego do jakiego celu dążysz, trener odpowiednio dobiera ćwiczenia, obciążenie i przyrządy. Pozwala to znacznie wzmocnić efekty treningów oraz w krótkim czasie osiągnąć widoczne zmiany! Poprawna technika pozwala nam uniknąć kontuzji, dlatego trener śledzi każdy Twój ruch i koryguje błędy techniczne, aby trening był całkowicie bezpieczny!

Kiedy już jesteśmy zmotywowani do osiągnięcia celu, musimy uważać, aby nasz entuzjazm szybko nie opadł. Dzięki trenerowi nasza motywacja i chęć prowadzenia aktywnego trybu życia rośnie z każdym treningiem.

To Ty wyznaczasz swój cel! Pragniesz skupić się szczególnie na konkretnej części ciała? A może na utracie wagi? Trener traktuje każdego podopiecznego indywidualnie. Zależy nam, abyś osiągnął swój upragniony cel!

Trener to nie tylko specjalista, która pomaga Ci na siłowni. To również osoba, która przekaże Ci mnóstwo porad dietetycznych i wskazówek, tak żeby zdrowy styl życia stał się również Twoją pasją!

Wśród trenerów All For Body Gdańsk Przymorze znajdziesz m.in.

Sprawdź, jak dojechać

Ogólnopolscy partnerzy