531 768 038

Oczyszczający masaż miodem

7 sierpnia 2015
Oczyszczający masaż miodem

Jest to zabieg z zakresu odnowy biologicznej – oczyszczająco-detoksykujący, który powoduje głębokie oczyszczanie organizmu. Posiada wiele zalet, dlatego dziwi fakt, że jest tak mało znany. Postanowiliśmy zgłębić ten temat i zachęcić Was do skorzystania z takiej formy odnowy organizmu.

Główną zaletą masażu miodem jest odciąganie nagromadzonych w skórze toksyn poprzez otwarcie i głębokie oczyszczenie porów, a także silne dotlenienie i nawodnienie skóry. Masaż ten przyczynia się do udrożnienia systemu limfatycznego, przez co wpływa na zwiększenie wydzielania gruczołów potowych i pobudzenia węzłów chłonnych.

Podczas takiego zabiegu przez skórę usuwane są substancje szkodliwe takie, jak złogi, toksyny, metale, sole, tłuszcze, kwasy organiczne, wągry, które są przyczynami wielu chorób.

Zarówno masaż, jak i miód poprawiają sprawność krążeniowo-czuciową, działają przeciwzapalnie, regenerują i odżywiają naskórek, a także relaksują. Zabieg ten ma także dużą skuteczność w likwidacji cellulitu, rozstępów pociążowych, jak i po odchudzaniu, a także wpływa na zmniejszenie blizn pooperacyjnych.

Do funkcji tego masażu możemy zaliczyć także:

– wzmocnienie systemu odpornościowego immunologicznego

– wzmocnienie układu nerwowego

– likwidację nerwobóli

– poprawę krążenia i ukrwienia

– regenerację organizmu po zmęczeniu i likwiduje stres

– stabilizację i poprawę snu

– likwidację stanów zapalnych i stawów i mięśni

– przyspieszenie metabolizmu

Przeciwwskazania do masażu miodem:

– nietolerancja miodu i produktów pszczelich

– aktywna choroba nowotworowa

– żylaki

– otwarte rany

Autor: Grzegorz
masażysta All For Body