531 768 038

Nie przegap szansy - Wykorzystaj ten miesiąc na aktywność!

Chcesz popracować nad lepszą kondycją Twojego ciała, jednak brakuje Ci mobilizacji i samozaparcia? Doświadczenie, unikalną wiedzę i indywidualne podejście połączyliśmy ze sobą w kameralnych lokalizacjach w dzielnicach Wrzeszcz i Przymorze! Zarezerwuj termin bezpłatnego zapoznania już dziś! 

Wybierz usługę:   

Wybierz lokalizację:   

Imię i nazwisko

E-mail

Telefon kontaktowy

Co mówią o nas klienci?

Muszę przyznać, że po kilku różnych próbach w innych siłowniach i klubach, byłam raczej sceptyczna co do współpracy z All For Body. Jak się okazało – niepotrzebnie. Trener Arek, z którym trenuję już od przeszło 4 miesięcy – wykazał się świetnym zrozumieniem, dużym doświadczeniem i kreatywnością w ćwiczeniach. Początki nie były łatwe, bo jednak ciężko zmotywować się do aktywności, jeżeli nie robi się tego na codzień. Teraz po 4 miesiącach – nie wyobrażam sobie nie trenować przynajmniej 1-2x w tygodniu. Super samopoczucie, dużo śmiechu i to odreagowanie od pracy. Polecam trenera Arka w szczególności! Naprawdę warto spróbować!

Anna P. (33 lata), lokalizacja: Gdańsk Wrzeszcz (opinia Google)

______________________

Przede wszystkim podziękowania dla mojego super motywatora – Piotra, za kawał dobrej roboty, który włożył, żeby mnie zmotywować do ruszenia się z miejsca. Do tej pory udało się zrzucić 8 kg (wróciłam do wagi sprzed 15 lat!), ale to co cieszy najbardziej, to ten komfort, gdy dotykasz swojego ciała i widzisz, że jest bardziej „konkretne”, a mniej zwiodczałe. To taki mój mały „duży” sukces. Ogromne dzięki Piotrek!!

Agnieszka W. (38 lat), lokalizacja: Gdańsk Przymorze (referencja pisemna)

______________________

Od kilku lat w miarę cyklicznie chodziłem na siłownię. Trening personalny zawsze kojarzył mi się z usługą dla osób, które mają problem ze swoim ciałem, nie akceptują się. Z błędu wyprowadziła mnie trenerka Kasia. Pierwszy trening, który Kasia zaproponowała jako bezpłatną konsultację w klubie, zrobił na mnie ogromne wrażenie! Urozmaicone ćwiczenia, partie mięśni ciała, o których istnieniu nawet nie zdawałem sobie sprawy! 😉 Efekt? Z Kasią trenuję już od ponad roku, pierwsze zawody za mną, przygotowania do kolejnych skrupulatnie realizowane. Super opcja! Aż boję się pomyśleć o tym, gdzie teraz bym był, gdybym zaczął kilka lat wcześniej! 🙂

Paweł S. (46 lat), lokalizacja: Gdańsk Wrzeszcz (post na Facebooku)

Eksperci do Twojej dyspozycji!

Naturalna pasja do zdrowego stylu życia wsparta unikalną wiedzą z najświeższych badań!

Dlaczego warto trenować z All For Body?

Poznaj powody, dla których klienci w całej Polsce wybierają właśnie nas!
  • wsparcie najnowszą wiedzą treningową oraz dietetyczną
  • asekuracja w wymagających ćwiczeniach
  • trening indywidualnie dopasowany do celów podopiecznego
  • optymalizacja i modyfikacja ćwiczeń wraz z progresem
  • precyzyjnie określa cele oraz czas potrzebny do ich realizacji
  • potrafi wesprzeć w momentach zwątpienia i rezygnacji
  • motywacja i kontrola postępów
  • dzięki wiedzy i doświadczeniu – cele są osiągane w 100% bezpieczeństwie

Najwyższa jakość obsługi trenerskiej w Polsce!

Przed dopuszczeniem do świadczenia usług, każdy z naszych specjalistów jest weryfikowany przez rygorystyczny egzamin trenerski 1 na 1, który jest wiarygodnym testem wiedzy o technice wykonywania ćwiczeń, metodach odżywiania jak i bezpieczeństwie świadczonych usług.

Prowadzisz firmę w Trójmieście?

Zadbaj o zdrowie swojego zespołu już dziś!