531 768 038

Fizjoterapia

UMÓW WIZYTĘ!

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Wybierz lokalizację:

Telefon (wymagane)

Skąd dowiedziałeś/aś się o All For Body?  

Doświadczony, wykształcony fizjoterapeuta jest specjalistą nie do zastąpienia.

Wizyta u fizjoterapeuty All For Body to gwarancja, że trafisz w ręce eksperta. Zajmujemy się rehabilitacją ortopedyczną, opiekujemy się pacjentami po urazach, przywracamy sprawność po złamaniach i kontuzjach, pomagamy zapobiec postępowi schorzeń układu ruchu.

Kompleksowo zajmujemy się również osobami intensywnie uprawiającymi sport – fizjoterapia jest wartościowym uzupełnieniem treningów, bowiem pozwala zapobiegać kontuzjom.

Nasi specjaliści posiadają również kompetencje w zakresie kinezyterapii i fizykoterapii.

W czym możemy Ci pomóc?

Doznałeś kontuzji podczas treningu? Pojawił się ból, ograniczenia ruchu i inne niedogodności które nie pozwalają Ci optymalnie trenować? Czujesz, że z Twoim ciałem jest „coś nie tak”? W każdej chwili możesz zgłosić się do nas – korzystając z fachowej wiedzy, doświadczenia oraz specjalistycznych metod terapeutycznych rozwiążemy Twoje problemy i pomożemy Ci wrócić do optymalnej formy.

Chcesz rozpocząć regularną aktywność fizyczną, ale nie wiesz czy Twoje ciało podoła? Chciałbyś poznać jego słabe i mocne strony jeszcze zanim zaczniesz trenować? Zapraszamy na badanie stanowiące przygotowanie do aktywności fizycznej – wskażemy Ci „słabe ogniwa” w funkcjonowaniu Twojego ciała, które ograniczają Twój właściwy rozwój fizyczny i w przyszłości mogą być przyczyną urazów i przeciążeń. Pokażemy Ci też co robić, aby je wyeliminować.

Przejście przez uraz i operację nie należy do najprzyjemniejszych doświadczeń. Dla wielu jest traumą, która uniemożliwia późniejsze wykonywanie ukochanego sportu na tym samym poziomie co przed urazem. Prowadząc rehabilitację pourazową i pooperacyjną chcemy nie tylko uwolnić Cię od tej traumy i umożliwić Ci powrót do aktywności na 100%, ale również dołożymy starań, aby kolejne kontuzje nie miały już miejsca.

Oprócz rehabilitacji sportowej i pourazowej, zajmujemy się profesjonalnym leczeniem schorzeń narządu ruchu i zespołów bólowych kręgosłupa i stawów. Posługując się nowoczesnymi metodami fizjoterapii uwolnimy Cię od bólu, postaramy się odwlec konieczność ewentualnej operacji i przygotujemy do powrotu do normalnej aktywności fizycznej

Nasi specjaliści

Poznaj naszą lokalizację